MERCEDES üzemanyagszűrő A3524700092 , BFU700X ,
OE gyári számok
  • 96007992 BOMAG
  • 3I1122 CATERPILLAR
  • 3I1587 CATERPILLAR
  • 0133 537 0 CLAAS
  • 13113574 DEMAG
  • 550770108 LIEBHERR
  • 7002304 LIEBHERR
  • 000 090 11 51 MERCEDES
  • 0000922705 MERCEDES
  • A 000 090 11 51 MERCEDES
  • A 001 092 61 01 MERCEDES
  • A3524700092 MERCEDES
  • 233898 VOLVO
  • 2338986 VOLVO
  • 93009904 ZETOR
  • 00 213 15108 ZETTELMEYER
Raktáron   (18 db)
23
Kezdete: 2025.07.05   A készlet erejéig
Kedvezmény: 23
Részletek
Szűrő típusa Szürőbetét
Magasság 115.0 mm
Külső átmérő 70.0 mm
Belső átmérő 13.0 mm
Belső átmérő 2 13.0 mm